Продавец Інтернет-супермаркет "ДомОгород" развивает свой бизнес на Prom.ua 7 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
2022 отзыва
promo_banner
0800337252
+380931704099
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Інтернет магазин "ДомОгород" ТМ
Корзина

UKRAVIT представив 6 нових технологічних рішень для захисту рослин

UKRAVIT представив 6 нових технологічних рішень для захисту рослин

Щороку, з початком нового аграрного сезону ГК UKRAVIT пропонує аграріям нові технологічні рішення, спрямовані на знищення широкого спектру бур’янів, забезпечення ефективного захисту та підживлення культур та, як результат

Щороку, з початком нового аграрного сезону ГК UKRAVIT пропонує аграріям нові технологічні рішення, спрямовані на знищення широкого спектру бур’янів, забезпечення ефективного захисту та підживлення культур та, як результат, підвищення врожайності стратегічно важливих сільськогосподарських культур.

Цілий ряд нових рішень ГК UKRAVIT спрямований на підвищення врожайності різноманітних культур. Передусім, це добрива з мікроелементами Авангард® Кремній бобові, олійні та Авангард® Кремній зернові — незамінні для передпосівної обробки насіння культур після обробки їх протруйниками та для обробки кореневої системи культур перед їх посадкою.

Для передпосадкової обробки саджанців плодових дерев, ягідних культур та декоративних кущів  фахівці радять використовувати добриво Авангард® Кремній бобові, олійні, яке на 10% підвищує польову схожість насіння та сприяє появі дружних сходів на 3-5 днів раніше, підвищуючи стійкість культур до хвороб, ґрунтової посухи, приморозків, на 10-15% підвищуючи ефективність вирощування та на 10-30% збільшуючи врожайність вирощуваних культур.

Для захисту та підвищення продуктивності вирощування десятків видів зернових та зернобобових культур, овочів та фруктів компанія пропонує новинку — концентровані рідкі кремнієво-калійні добрива Авангард® Р Кремній Біо (марки А та Б).

Продукт підвищує імунітет культур, активує процеси фотосинтезу та ріст і розвиток кореневої системи, запобігає  непродуктивному випаровуванню води з рослин та прониканню патогенних спор грибків у клітини культур, підвищує посухо- і солестійкість культур, в результаті підвищуючи врожайність на 10-20%. Крім того,  Авангард® Р Кремній Біо поліпшує смак і товарність врожаю, подовжує термін зберігання плодових та овочевих культур.

Ще одна новинка сезону — комплексне добриво, АВАНГАРД® Гроу, для позакореневого підживлення культур та передпосівної обробки насіння.

Добриво призначене не лише для стимулювання росту рослин,  але і для захисту їх від перемерзання та інших несприятливих умов, сприяє кращому засвоєнню елементів живлення, посилює їхній опір хворобам, при цьому збільшуючи продуктивність сільськогосподарських культур.

Також однією із новинок поточного сезону є гербіцид системної дії ІМІ-ВІТ®, розрахований на повноцінний контроль забур’яненості посівів сої, гороху та соняшнику.

Одним із ключових факторів, які враховували фахівці ГК UKRAVIT при розробці нових препаратів, було зменшення пестицидного навантаження на навколишнє середовище і при цьому забезпечення технічної ефективності пестицидів на шкідливі організми.

Другие статьи