Корзина
1760 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
Із-за зміни курсу валюти, ціни на товари можуть бути змінені
0800337252
+380931704099
+380980774913
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Интернет магазин "ДомОгород"
Корзина

Відтепер придбати ЗЗР та мікродобрива можна розраховуючись врожаєм

Відтепер придбати ЗЗР та мікродобрива можна розраховуючись врожаєм

Компанія ALFA Smart Agro оголошує про початок роботи департаменту трейдингу сільськогосподарською продукцією. Новий відділ допомагатиме сільгоспвиробникам реалізовувати врожаю на вигідних умовах.

Компанія ALFA Smart Agro оголошує про початок роботи департаменту трейдингу сільськогосподарською продукцією. Новий відділ допомагатиме сільгоспвиробникам реалізовувати врожаю на вигідних умовах. Окрім того, клієнти компанії зможуть купувати ЗЗР і мікродобрива, розраховуючись власною продукцією.

Департамент трейдингу працює з великим асортиментом продукції. У переліку найменувань:

  • основні зернові та олійні культури (соняшник, пшениця, кукурудза, ріпак, соя та ін.);
  • нішеві культури (зокрема, горох, просо, гірчиця, льон, сорго);
  • цукор.

В рахунок оплати ЗЗР купівля сільгосппродукції відбувається за найвищими цінами на день укладання угоди. Якщо сума угоди перевищує 5 млн грн, можлива додаткова премія до ринкової ціни.

Окрім того, трейдери ALFA Smart Agro організовують відвантаження продукції на зручних для виробника умовах: як з елеватора, так і зі складів агропідприємства. Для південних регіонів України є актуальною опція купівлі із доставкою до порту.

«Компанія ALFA Smart Agro активно збільшує набір фінансових інструментів, за допомогою яких аграрії можуть купувати якісні засоби захисту рослин та мікродобрива на вигідних для себе умовах. Для нас є важливим кожен клієнт. Тому до укладання трейдингових угод та розрахунку ціни на сільгосппродукцію ми використовуємо індивідуальний підхід», — говорить Андрій Буряк, фінансовий директор ALFA Smart Agro.

За його словами, департамент трейдингу сільгосппродукцією з’явився в рамках напрямку ALFA Partnership. Він передбачає взаємодію компанії ALFA Smart Agro з агровиробниками, яка дозволяє отримати найкращі результати у вирощуванні сільськогосподарських культур.

Варто зазначити, що найближчим часом департамент трейдингу планує запровадження додаткової послуги для аграріїв — укладання договорів в іноземній валюті. Для  сільгоспвиробника це означатиме поставку в режимі експорту. Якщо підприємство бажає експортувати продукцію, але не має досвіду, фахівці департаменту трейдингу ALFA Smart Agro допоможуть у цьому.

https://superagronom.com

Другие статьи