Продавец Інтернет-супермаркет "ДомОгород" развивает свой бизнес на Prom.ua 7 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
1985 отзывов
Автотовари НЕ комплектуються з іншими товарами !!!
0800337252
+380931704099
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Інтернет магазин "ДомОгород" ТМ
Корзина

Жорсткість води та рівень pH впливає на ефективність внесення ЗЗР

Жорсткість води та рівень pH впливає на ефективність внесення ЗЗР

На Зимовому семінарі Суфле Агро 2018 Микола Матвійчук, керівник агрономічного відділу «Суффле Агро Україна» розповів, як рівень pH та жорсткість води впливає на ефективність внесення фунгіцидів.

На Зимовому семінарі Суфле Агро 2018 Микола Матвійчук, керівник агрономічного відділу «Суффле Агро Україна» розповів, як рівень pH та жорсткість води впливає на ефективність внесення фунгіцидів.

За словами експерта, на ефективність внесення адьювантів впливає ряд чинників, серед яких:

  •        гідроліз води;
  •        віднесення вітром випаровування крапель;
  •        реакція фотолізу + pH;
  •        недостатнє проникнення у рослину через порушення температурного режиму та вологості повітря;
  •        неоднорідність суміші;
  •        відскакування крапель, випаровування продукту та поганий розподіл крапель;
  •        промивання діючих речовин.

В результаті чого, ефективно досягає цілі лише 50-75% діючої речовини.

За словами Миколи Матвійчука, саме рівень pH та жорсткість води відіграють важливе значення при внесенні мікродобрив та пестицидів. Так, при рівні pH більше 7 відбувається лужний гідроліз, при якому діюча речовина деградує, а її ефективність у значній мірі знижується.

«Особливу увагу слід приділяти саме pH води, оскільки чим нижчий рівень pH у воді, тим більший період напіврозпаду діючої речовини, що за дотримання вимог дозволяє заощадити 10-20% фунгіциду», — наголошує Микола Матвійчук.

При цьому, не менш важливим фактором при внесення пестицидів — є жорсткість води, яка за високого рівня може сповільнювати роботу діючої речовини. У такому випадку фахівець рекомендує проводити аналіз води.

«Простий аналіз води на жорсткість при виборі мікродобрив та пестицидів дозволить заощадити значну частину затрат, адже в залежності від регіону, жорсткість води різниться. Через карбонатні ґрунти на Заході рівень жорсткості досить високий, при цьому, у центральних та південних регіонах спостерігається середній рівень жорсткості води, найм’якіша ж вода на Закарпатті, та в північно східному регіоні країни. Перед тим як вносити пестициди я усім рекомендую звернути увагу саме на жорсткість вашої води», — додає Микола Матвійчук.

Другие статьи